Wesela


Zdajemy sobie sprawę, że oprawa muzyczna na weselu jest wielkim wyzwaniem dla prowadzących imprezę. Jest to jedyna i nie powtarzalna noc, która musi na zawsze pozostać w pamięci Pary Młodej i zaproszonych  gości weselnych.

Stałym elementem naszej pracy na weselu poza prezentowaniem muzyki, jest tworzenie nie powtarzalnej atmosfery, emocjonalnego klimatu wesela.  Realizujemy  pełen zakres konkursów, zabaw weselnych włącznie z oczepinami, oraz specjalnymi życzeniami ze strony naszych odbiorców.

Wykorzystujemy nasze uniwersalne nagłośnienie, najnowszej generacji dopasowując je do akustyki i wielkości sali.  Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem estradowo-dyskotekowym, wraz z dodatkowymi efektami specjalnymi.

Nawet najlepsze slogany reklamowe zawarte na tej stronie nie odzwierciedlą w pełni naszej pasji rozkochania w muzyce i naszego profesjonalnego działania. Sam fakt, że jesteśmy polecani od wielu lat nie tylko za pomocą internetu, ale również na podstawie opinii naszej pracy jest rękojmią i potencjalną gwarancja naszej usługi.

 

        

 

 

 

DJ Luca + Wodzirej Wesela Imprezy.